Версія для смарфону
ГУМОВІ МАТИ

Гумові мати

Цей виріб з гумової крихти є новинкою на українському ринку. Освоївши виробництво гумових матів в грудні 2017 року, ми в першу чергу поставили собі за мету підвищити якість і адаптувати новий матеріал до умов українського клімату. Таким чином, в березні 2018 року ми оголосили про продажі гумових матів абсолютно нового рівня. Власна лінія виробництва і унікальна технологія виготовлення - гарантія високої якості і професіоналізму!

Мати є універсальним покриттям, сфера їх застосування досить широка. Можливе використання як окремо, так і в стикуванні один з одним, при цьому, утворюється суцільне покриття.

Верхній лицьовий шар має захист від ковзання, тому по ньому приємно ходити і бігати, не турбуючись про травми при падінні. Структура матів має прекрасну еластичність і амортизаційні властивості, які оберігають суглоби від травм і перевантажень.

За виробничим параметрам дані мати служать не менше 10 років .

Гумові мати широко використовуються в спортивних залах та фітнес-клубах, як покриття складських приміщень, зон біля басейнів, в саунах та лазнях. Завдяки своїй стійкості матеріал часто застосовується на фермерських господарствах в якості гумових матів для великої рогатої худоби.

Наше підприємство має досвід продажу матів з гумової крихти в торгово-розважальні центри (на вхідних зонах), автомийки, автосервіси, бази відпочинку. Крім того, було приємно співпрацювати з працівниками сфери культури: мати нашого виробництва використовуються в театрах для укладання на сцені і під конкретні вистави.

Ще однією незаперечною перевагою є зручність обслуговування і експлуатації, швидкість і легкість монтажу і демонтажу . Найчастіше мати закріплюються на поліуретановий клей, можлива експлуатація і без кріплення.

Також, завдяки властивостям крихти і структурі евроматів, верхній шар не утворює полій і калюж. Поверхня висихає протягом 10-15 хвилин. Ви можете не хвилюватися за дітей в дощову погоду, тому що вони не посковзнуться і не забрудняться.

На відміну від піску, гумові мати для підлоги не вимагають регулярного поповнення, вспушіванія, просіювання і не потребують спеціального догляду .

Стандартні мати
Мати підвищеної щільності