Версія для смарфону

Контактна інформація

Обізнаний, значить озброєний . Співпрацюючи з нашими клієнтами, ми неухильно дотримуємося цього правила, тому що заставу будь-якого починання - потужна база знань, ретельна підготовка і уміле планування. Тому, перш ніж продавати свою продукцію, ми прагнемо зрозуміти, що саме вам потрібно , щоб в кінцевому підсумку, ви, наш клієнт, залишилися задоволені.

Тому ми завжди готові допомогти вам з вибором. Співробітники НВП МІАН - висококласні фахівці і зможуть проконсультувати вас з будь-яких питань, що стосуються підлогових покриттів і гумової плитки як зовнішнього так і внутрішнього призначення.

Відвідавши наш виставковий зал , ви зможете не просто подивитися, а й протестувати особисто наші покриття. Не варто безглуздо блукати в інтернеті в пошуках оглядів, фотографій і описів, адже, як відомо, краще один раз побачити, помацати і перевірити, чим сто разів почути.

Консультанти НВП МІАН зможуть вичерпно відповісти на будь-які питання, враховуючи всі найдрібніші нюанси.

Чим менше буде сумнівів, тим простіше вам буде зробити вибір, і тоді покупка, зроблена вами, прослужить вірою і правдою довгі роки!

Звертайтесь до нас за телефоном, пишіть на електронну пошту або приїжджайте до нашого офісу.м. Дніпро, вул. О. Оцупа 2

Відділ продажів:

(067) 212-36-13(050) 362-08-65

Електронна пошта

mian-dnepr@ukr.net Бухгалтерія (тільки для реквізитів і рахунків

mian.dnepr@gmail.com Офіс (загальний, вказуйте кому адресовано лист)