Версія для смарфону

Мати підвищеної щільності

Мати з гумової крихти - безкомпромісний вид підлогових покриттів, який можна застосовувати в сфері спорт-індустрії. Спортзали, фітнес-центри, бігові доріжки, тренажерні зали - такі об'єкти відрізняються підвищеним навантаженням на підлогу, тому використання стандартних технологій у даному випадку не застосовується.

В лабораторії компанії МІАН була розроблена унікальна технологія виробництва матів з гумової крихти підвищеною щільності, які мають неперевершені експлуатаційні характеристики та високу ступень зносостійкості. Таке підлогове покриття підійде не тільки для звичайних спортивних об'єктів, але і для майданчиків, де можуть проходити змагання в таких дисциплінах, як пауерліфніг, стронгмен, гирьовий спорт, крос-фіт і т.п.

Монтаж гумових матів проводиться швидко, для цього потрібно забезпечити рівну і чисту поверхню. Розміри матів наступні: довжина - 1200 мм, ширина - 2400 мм, товщина - 10 мм.

Хочемо відзначити той факт, що гумові мати, в тому числі і підвищеної щільності, екологічно нешкідливі, а виробництво даного продукту очищає навколишнє середовище, тому що основною сировиною є гумова крихта, що отримується в результаті подрібнення автомобільних покришок, ожилих свій термін.

Будемо раді співпраці і запрошуємо до нашого контакт-центру