Версія для смарфону

Гумова плитка зі штучною травою

Жодна сучасна спортивна площадка немислима без якісного, надійного и травмобезопасного підлогового покриття. Незважаючи на підвищені безперервні навантаження і вплив різних погодних умов, таке покриття повинно зберігати як естетичні характеристики, так і експлуатаційні.

Визначальним фактором при виборі відповідного підлогового покриття є функціональне призначення ділянки:

Крім того, потрібно врахувати наявність спортивного обладнання (тренажери, турніки) и вуличних меблів (лавочки, альтанки).

Гумова плитка для підлоги виробництва НВП МІАН відповідає всім вимогам, що пред'являються до облаштування міських зон відпочинку і спортивних майданчиків. Наша продукція - це поєднання сучасних технологій, неперевершеної якості та високої естетики.

Гумова плитка складається з спеціально підібраних шарів, кожен з яких має визначену мету. Основа покриття - амортизуючий шар, саме він гасить вібрації, поглинає удари і пом'якшує падіння.

Якщо ви цінуєте вишуканий дизайн, НВП МІАН спеціально для вас розробила плитку з імітацією газонної трави . Таке покриття доповнить місце відпочинку нев'янучою, практично ідентичною до натуральної, травою і додасть майданчику свіжості і новизни. Крім того, штучна трава збільшує ударопоглинаючі властивості і ще більше знижує ризик отримання травм при падіннях.

Гумова плитка зі штучною травою

Саме таке покриття є найбільш підходящим для активних спортивних заходів и командних ігор різного віку.

Для нас, засновників і співробітників НПП МІАН, особливою гордістю є те, що виробництво і використання гумової плитки вирішує одну глобальну екологічну задачу - утилізацію автомобільних шин . Тому, купуючи гумове покриття (в тому числі гумову плитку зі штучною травою) у нас, ви вносите свій незамінний внесок в очищення навколишнього середовища

Гумова плитка зі штучною травою - структура