Версія для смарфону

Спортивні покриття з гумової крихти

Високоякісне покриття на підлогу - обов'язкова вимога для облаштування надійного та сучасного спортивного майданчика. Проведення будь-якоих спортивних заходів неможливе без покриття, яке відрізнялося б високими експлуатаційними характеристиками, залишаючмсь зручними в використанні і привабливим зовні. Цю проблему в повній мірі вирішують покриття з гумової крихти.

Вибір спортивного покриття є визначальним при будівництві спортивного об'єкту. Вибирати покриття слід з оглядкою на те, яке обладнання буде встановлено і яку функціональну спрямованість має майданчик.

Будь-яке спортивне покриття являє собою систему з спеціально підібраних шарів, що виконують певну функцію. Як правило, основою будь-якого покриття становить амортизуючий шар, призначений для поглинання ударів та запобігання отримання травм.

Компанія МІАН пропонує надійні спортивні покриття з гумової крихти. Плитка товщиною 15-20 мм приклеюється на тверду основу за допомогою поліуретанового сполучного. Для облаштування всесезонної аматорської спортивної площадки гумова плитка - найпростіше і оптимальне рішення. Спортивне покриття з гумової крихти може бути використано як основа для катка в зимовий час, а для можливості грати в різні ігри, на його поверхні може бути нанесена розмітка типу «мультиспорт». Гумове покриття пружне і еластичне, витримує високі навантаження, довговічне і практичне, не вимагає спеціального догляду та легко ремонтується.

Крім того, використання покриттів даної категорії вирішує глобальне питання - утилізацію автомобільних шин. Саме автошини, щов ідпрацювали свій термін, виступають основною сировиною для виготовлення гумової крихти.