Версія для смарфону

Гумова крихта

Основним компонентом зовнішніх спортивних покриттів є гумова крихта, саме вона забезпечує еластичність та міцність покриття. Однак слід враховувати, що не всі види гуми здатні тривалий час чинити опір значних перепадів температури, вологості іта прямих сонячних променів. Найбільш стійкими є EPDM-каучук та SBR-гума, саме вони підходять для облаштування покриттів відкритих майданчиків.

Резиновая крошка

Найпоширеніший у світі компонент для виробництва еластичних зовнішніх покриттів це SBR-гума. Вона має найкраще співвідношення характеристик і ціни, оскільки сировиною для її виробництва є зношені шини, тому іноді таку гумову крихту називають шинною крихтою. У процесі переробки гума відділяється від інших елементів покришки, подрібнюється, просівається і розподіляється по фракціям. В результаті виходять гранули, придатні для подальшого використання в гумовій плитці і покриттях.

Єдиним недоліком шинної крихти є її колір - він незмінно чорний. Для отримання бажаного кольору необхідно додатково фарбувати матеріал або при виконанні робіт? або вже по готовому покриттю, що вимагає додаткових витрат коштів і часу, а якість такого фарбування безпосередньо залежить від погодних умов і людського фактора.

Розроблена нами технологія дозволяє фарбувати SBR-гранули в яскраві кольори, стійкі до вигорання і механічного впливу.