Версія для смарфону

Тротуарна плитка з гумової крихти

Основними компонентами для виробництва тротуарної гумової плитки є гумова маса, кольоровий наповнювач та спеціальна в'яжуча речовина.

Завдяки своїм складом такий продукт має унікальні характеристики: морозо- і зносостійкість, він не вимагає спеціальних навичок для монтажу і не втрачає первинного зовнішнього вигляду. Крім того, даний матеріал досить м'який, що знижує ймовірність отримання травм, тому він популярний при будівництві дитячих майданчиків, та облаштуванні спортивних залів і фітнес-центрів .

Тротуарна гумова плитка не має будь-яких обмежень в області застосування. При дотриманні простих правил укладання, плитка може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень, як взимку, так і влітку . Різноманітна колірна гамма і широкий модельний ряд допоможуть вам відчути себе дизайнером і втілити найсміливіші фантазії!

Гумова плитка не потребує спеціального догляду, а довговічність забезпечується унікальним складом, стійким до механічних впливів і стійким до сезонних перепадів температури і коливань вологості. Поверхня з часом не утворює тріщин і не вицвітає.

Настільки високі показники і властивості досягаються завдяки якісній сировині, що використовується в її виробництві - фракційній гумовій крихті, яку отримують при вторинній переробці автомобільних шин.

Оформивши покриття тротуарів і доріжок плиткою з гумової крихти НПП МІАН, ви на десятирічча вирішите проблему підлогового покриття і зробите навколишнє вас середовище яскравим, практичним і безпечним!