Версія для смарфону

Плитка гумова МІАН DUET (двостороння) 30 мм

Гумова плитка МІАН DUET товщиною 30 мм - ідеальне рішення для створення травмобезбечної,протоковзної і морозостійкої поверхні на дитячому майданчику,спортивному полі або садової доріжці. Дана модель дозволяє змінювати колір підлоги поверхні за бажанням в будь-який час.

Основні особливості Гумової плитки МІАН DUET 30 мм

  • простота укладання;
  • легкість в обслуговуванні;
  • доступність ремонту або заміни;
  • співвідношення ціна-якість;
  • подвійний колір .

Вигідна перевага плитки серії DUET в порівнянні з покриттям класичних серій полягає в тому, що на кожна з її сторін є лицьовою та має свій колір. Таким чином, в залежності від сезону, вашого настрою або просто за бажанням, ви отримуєте можливість змінювати колір підлогового покриття спортивного майданчика або фітнес-центру, коли вам захочеться!

Щоб плитка прослужила довго, а ви не турбувалися щодо частого ремонту покриття, перед її монтажем слід усунути дефекти і тріщини, очистити поверхню від пилу і бруду, позбутися вологи.

Для того, щоб плитка не розходилася, і зазори не збільшувалися, навколо майданчика обов'язково слід встановити бетонні бордюри (радимо гумові бордюри МІАН), а при роботі з покриттям рекомендуємо користуватися гумовим молотком, це зведе нанівець найменшу можливість появи порожнеч під покриттям.

Інструкція з укладання гумової плитки МІАН

Плитка гумова МІАН DUET (двостороння) 30 мм Плитка гумова МІАН DUET (двостороння) 30 мм Плитка гумова МІАН DUET (двостороння) 30 мм