Версія для смарфону

Гумова сфера

Сьогодні грамотно спроектовані парковки є невід'ємною частиною сучасного міста. Парковка повинна бути доступною, просторою, а простір для автотранспорту мати чіткий поділ. Якщо паркувальні місця облаштовані в міському середовищі поруч з тротуаром, обов'язковою вимогою є наявність відбійників та роздільників між ними.

Гумова паркувальна сфера відмінно справляється із завданням формування і облаштування парковок. Секрет популярності даного виробу криється в основній складовій - гумової крихти , яка виробляється з автомобільних покришок і на сьогодні є самою міцною, зносостійкою та надійною сировиною для виробництва суміжної продукції.

Сфери з гумової крихти підходять для використання і в якості декору при облаштуванні дитячих майданчиків та ігрових зон.

Такі елементи мають практично необмежений термін служби, вони не схильні до мінливих впливів навколишнього середовища, безпечні як для людей, так і для автомобілів, екологічно нешкідливі і мають привабливий зовнішній вигляд.

Крім того, НВП МІАН виробляє сфери з гумової крихти будь-якого світла. Наприклад, для урбаністичного середовища (парковки, дорожні відбійники, захисні елементи) підійдуть елементи в стриманій колірній гаммі (сірі, бордові, чорні), а на дитячих майданчиках буде добре виглядати яскравий декор.