Гумова півсфера

Жодне сучасне місто неможливе без гладких доріг, правильних транспортних розв'язок і, звичайно ж, необхідної кількості безпечних та практичних парковок. Останні повинні бути просторими і доступними, а місця для транспорту - обладнаними відповідними роздільниками.

Парковки, розташовані поруч з місцями руху пішоходів повинні відповідати інтересам не тільки автолюбителів, а й згаданих пішоходів, тобто, просто нанести розмітку на дорожнє покриття в таких місця недостатньо.

Гумова півсфера є компромісним вирішенням даної проблеми: з одного боку, з її допомогою можна легко облаштувати необхідну кількість паркувальних місць, з дугого - даний елемент прекрасно впишеться у будь-яке урбаністичне середовище і доповнить її своїм незвичайним і ненав'язливим дизайном.

Гумова півсфера

Монтаж півсфери може бути проведений без використання спеціалізованого інструменту і не вимагає наявності особливих навичок. "Секретний інгредієнт", завдяки якому гумові півсфери так популярні - це гумова крихта, яка виробляється шляхом переробки та подрібнення автомобільних покришок.

Термін експлуатації гумових півсфер практично необмежений завдяки несприйнятливості гумової крихти до змін погодних умов, а унікальна структура виробу забезпечує високу ступінь травмобезпеки та захисту кузовних елементів транспортних засобів при прямому механічному контакті.

НПП МІАН виготовляє півсфери з гумової крихти будь-якого кольору. Наші менеджери готові допомогти вам у виборі колірної гами і проконсультувати з питань застосування та установки.