ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ ЗАМОВИТИ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Гумова півсфера

Жодне сучасне місто неможливе без гладких доріг, правильних транспортних розв'язок і, звичайно ж, необхідної кількості безпечних та практичних парковок. Останні повинні бути просторими і доступними, а місця для транспорту - обладнаними відповідними роздільниками.

Парковки, розташовані поруч з місцями руху пішоходів повинні відповідати інтересам не тільки автолюбителів, а й згаданих пішоходів, тобто, просто нанести розмітку на дорожнє покриття в таких місця недостатньо.

Гумова півсфера є компромісним вирішенням даної проблеми: з одного боку, з її допомогою можна легко облаштувати необхідну кількість паркувальних місць, з дугого - даний елемент прекрасно впишеться у будь-яке урбаністичне середовище і доповнить її своїм незвичайним і ненав'язливим дизайном.

Гумова півсфера

Монтаж півсфери може бути проведений без використання спеціалізованого інструменту і не вимагає наявності особливих навичок. "Секретний інгредієнт", завдяки якому гумові півсфери так популярні - це гумова крихта, яка виробляється шляхом переробки та подрібнення автомобільних покришок.

Термін експлуатації гумових півсфер практично необмежений завдяки несприйнятливості гумової крихти до змін погодних умов, а унікальна структура виробу забезпечує високу ступінь травмобезпеки та захисту кузовних елементів транспортних засобів при прямому механічному контакті.

НПП МІАН виготовляє півсфери з гумової крихти будь-якого кольору. Наші менеджери готові допомогти вам у виборі колірної гами і проконсультувати з питань застосування та установки.