Версія для смарфону

Гумовий куб

Професійно спроектовані дороги, тротуари, парковки, стоянки, громадські простори і місця відпочинку - основа сучасних міст. Якщо говорити про парковки, вони повинні бути просторими і доступними, а місця для автомобілів мати чітко позначені роздільники. Стоянки і особливо парковки поряд з тротуарами, обов'язково повинні бути обладнані відбійниками та роздільниками.

Гумовий куби

Парковки

Гумовий куб відмінно справляється із завданням оформлення та облаштування парковок з роздільними місцями. Встановлення даного елемента не вимагає спеціального обладнання і особливих навичок. Секрет популярності даного виробу криється в основній складовій - гумовій крихті, яка виробляється з автомобільних покришок і на сьогодні є самою міцною, зносостійкою та надійною сировиною для виробництва суміжної продукції.

Дитячі майданчики

Куби з гумової крихти підходять для використання і в якості декору при облаштуванні дитячих майданчиків та ігрових зон . Їх можна застосовувати як в якості декору або роздільників різних зон відпочинку, так і в якості повноцінних ігрових елементів та фігур.

Даний вироб не має обмеження за терміном служби, воно не піддається впливам навколишнього середовища та травмобезпечне, а унікальний склад поверхні не завдасть шкоди лакофарбовому покриттю автомобіля при прямому контакті. Гумові куби мають привабливий зовнішній вигляд та екологічно безпечні.

НПП МІАН виготовляє куби з гумової крихти будь-якого кольору. Для парковок, дорожніх відбійників і різних захисних елементів підійдуть вироби стриманої колірної гами (бордові, сірі, чорні), а для дитячих майданчиків ми рекомендуємо декор яскравих кольорів.