Версія для смарфону

Гумова плитка для спортивного майданчика

На сучасному ринку підлогових покриттів гумова плитка з модного тренду перетворилася в необхідний стандарт оформлення міських середовищ та місць активного відпочинку. Причина такої популярності криється в незаперечних перевагах даного матеріалу. Гумова плитка укладається дуже легко, особливо в місцях, де можуть виникати проблеми з укладанням іншого покриття. А простий монтаж і, при необхідності, легкість в ремонті, роблять даний матеріал абсолютним лідером у своїй галузі.

На жаль, в якості підлогового покриття на більшості спортивних майданчиків застосовують пісок, асфальт або утрамбований грунт, однак, для дитячої аудиторії це абсолютно неприйнятно, так як такий матеріал не володіє амортизаційними і ударопоглощающими властивостями. Більш того, сипучі грунти дуже гігроскопічні і при зміні температури або вологості взагалі можуть втратити ці властивості.

На сьогоднішній день гумова плитка є домінуючим матеріалом для будівництва спортивних майданчиків. Відкриті зони відпочинку можна використовувати в будь-який час року та при будь-якій погоді. Даний матеріал добре підходить для будівництва велосипедних або бігових доріжок. Взимку площадки можна заливати водою, перетворюючи їх у каток.

Поверхня плитки не втрачає свої експлуатаційні характеристики навіть після дощу, а володіючи амортизируючими і ортопедичними властивостями, завжди захистить ваші суглоби від навантажень та забезпечить необхідну силу відскоку м'яча.

Покриття можна чистити за допомогою простих засобів прибирання: пилососом або вологою ганчіркою, віником, мітлою або напором води. Легкість установки і простота експлуатації, широка колірна гамма і привабливий зовнішній вигляд роблять цей матеріал лідером на ринку підлогових покриттів для спортивних і дитячих майданчиків.