Версія для смарфону

Гумове покриття для дитячих майданчиків

Основою гумового покриття є екологічно чиста гумова крихта, що отримується в результаті переробки зношених шин та покришок. Особливо приємно відзначити той факт, що наше виробництво нешкідливе як для людей, так і для навколишнього середовища.

Дитинство - дивовижна, казкова пора, і від нас, дорослих, залежить, чи стане вона безтурботною, радісною і безпечною. Гра для дитини це спосіб пізнати світ, познайомитися з навколишнім середовищем, навчитися взаємодіяти з людьми та предметами. На жаль, іноді в процесі активного відпочинку та гри на дитячих майданчиках діти падають і отримують травми. Саме для виключення подібних ситуацій існує надійне і безпечне гумове покриття для підлоги.

Вимоги, що пред'являються до покриттів дитячих майданчиків

Всі дворові, шкільні та громадські дитячі майданчики, на яких встановлено ігрове обладнання з можливою висотою падіння дитини більш ніж 500 мм, повинні пройти сертифікацію на предмет ударопоглинання поверхні для запобігання серйозних травм. Це обов'язкова вимога для введення майданчика в експлуатацію.

На дитячих ігрових зонах неприпустимо використання асфальту або бетону через їх виключну жорсткість і травматичність. Якщо мова йде про використання грального обладнання з вказаною раніше висотою падіння (турніки, гірки, гладіаторські сітки та інші споруди), то його установка на піщану основу або газон також є неприпустимою, тому що, в цьому випадку, ударопоглинаюча властивість піску або грунту кардинально змінюються під дією навколишнього середовища.

Для оформлення дитячих зон відпочинку вкрай необхідно використовувати підлогові покриття, стійкі до впливу спеки та холоду, які мають тривалий термін експлуатації і характеризуються високою міцністю. Всім цим якостям відповідають гумові покриття НПП МІАН.

Переваги гумових покриттів для майданчиків

Гумові покриття є ефективним захистом від проникнення крупного бруду і снігу в приміщення, їм не страшні регулярні навантаження і зміни погоди, вони зручні в догляді, легко чистяться від будь-яких видів забруднень і зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Гумові покриття для дитячих майданчиків відрізняються тривалим термін експлуатації - від 10 до 20 років, а при належному догляді, прослужать вам все життя

Продукція нетоксична, безпечна для людей, тварин і навколишнього середовища, не має запаху.

Плитка може бути покладена на будь-яку поверхню: пісок, піщану суміш, відсів, бетон, асфальт. Для виключення мимовільного зсуву, плитки між собою з'єднуються спеціальними втулками. Покриття можна зібрати в прямому порядку або зі зміщенням, зобразити мозаїку або малюнок.

Естетичний зовнішній вигляд покриття, унікальна фактура матеріалу та широка колірна гамма порадують як дітей, так і батьків. Майданчик з травмобезпечною плиткою МІАН стане точкою тяжіння і прекрасним місцем для відпочинку цілий рік!