Версія для смарфону
СТАТТІ

Гумова плитка для басейну

Безсумнівно, наявність басейну на особистій ділянці підвищує рівень комфортного відпочинку. Якщо раніше басейн був розкішшю, то зараз це звичайний атрибут будь-якої дачі або заміського будинку. Найчастіше поверхню біля води викладають гумовою плиткою.

Гумова плитка для басейну надзвичайно красива, вона має унікальну фактуру і широку кольорову гаму. Форми такої плитки можуть бути різної конфігурації. Дана плитка вигідно відрізняється практично необмеженим терміном експлуатації.

Гумова плитка для басейну проста в застосуванні і догляді. Такий матеріал може бути як водонепроникним, так і водопроникним (якщо необхідний дренаж). Плитка не кришиться і не ламається, має високу міцність, стійка до низьких і високих температур, що дає можливість її використання в будь-яких географічних зонах.

Гумова плитка для басейну виробляється без тріщин і відколів, які найчастіше з'являються у інших матеріалів при транспортуванні і укладанні. Поверхня плитки перешкоджає ковзанню, володіє мінімальним ризиком ушкодження, а у разі її псування, піддається ремонту.

Гумова плитка для басейнів не вицвітає і є оптимальним матеріалом для оформлення таких споруд. Крім того, вона володіє відмінними звукоізоляційними та ортопедичними властивостями.

При оформленні басейнів використання даного матеріалу давно стало стандартом в Європі і завдяки доступній ціні та унікальним експлуатаційними характеристиками успішно завойовує ринок України.