Версія для смарфону

Ландшафтна гумова плитка

Використання гумової плитки в ландшафтному дизайні на сьогоднішній день є найбільш оптимальним рішенням для оформлення живих зон відпочинку. Якщо вам приїлися бетонні плити, асфальт і кам'яна бруківка, плитка з гумової крихти відмінно підійде в якості підлогового покриття і дизайнерського оформлення міського ландшафтного середовища. Хочете покрити територію перед своїм будинком якісним матеріалом? Гумова плитка - найкраще рішення, що поєднує надійність, зносостійкість та високі естетичні властивості.

Ще одною явною перевагою гумового покриття є зручність його укладання. Завдяки своїй структурі, вона легко укладається на поверхню, що не вимагає додаткової підготовки: досить лише міцної і твердої поверхні - бетону, ущільненої землі або дорожнього асфальту. Доглядати за таким покриттям досить просто - потрібно лише періодично змивати пил і сміття водою, або проводити сухе прибирання. При цьому, з плином часу дане покриття зберігає всі свої характеристики в незмінному вигляді.

Гумова плитка отримала широке застосування в забудовах таких об'єктів як капітальні гаражі, спеціалізовані паркувальні місця, дитячі та спортивні майданчики, при будівництві приватних басейнів і облаштуванні прибудинкових територій.

Якщо мова йде про покриття дитячого майданчика, відмінним варіантом стане використання гумової плитки низької щільності, яка є більш м'якою та володіє підвищеними амортизаційними властивостями, що забезпечує необхідну травмобезпеку.

Для поверхонь, що зазнають велике навантаження, рекомендується використовувати гумову плитку підвищеної щільності.