Версія для смарфону

Виготовлення гумової плитки

На сьогоднішній день виготовлення гумової плитки - нова, перспективна і низкоконкурентна область виробництва. Сировиною для виготовлення такої продукції є фракційна гумова крихта, яку отримують шляхом переробки автошин, що прийшли в непридатність.

Чому саме утилізовані автомобільні шини стали основним компонентом для отримання гумових покриттів? Все дуже просто - шини виготовляються з високоякісної зносостійкої гуми, саме це гарантує високу пружність, еластичність та стійкість до механічних або хімічних впливів.

Технологія виробництва та підготовки крихти для виготовлення гумової плитки проста і складна водночас. Автомобільні шини піддаються процесу механічного дроблення на фракції до 3 мм. Потім йде багатоетапний процес очищення, при цьому, шкідливі викиди в грунт або атмосферу відсутні, що гарантує найвищу ступінь екологічності переробки шин.

Лінія виробництва гумової плитки складається з двох стадій. Перша стадія - це підготовка сировини, друга - безпосередньо виготовлення продукції. У спеціальному змішувачі відбувається приготування складу, основа якого - гумова крихта, сполучна речовина, та пігмент, що надає виробу потрібний колір.

В результаті отримуємо зовні привабливу, просту в експлуатації, екологічну і довговічну плитку.