Версія для смарфону
СТАТТІ

Безшовне гумове покриття

Останнім часом все більшу популярність отримує безшовне гумове покриття, що використовується на спортивних майданчиках і територіях перед басейнами. За ціною дане покриття поступається іншим матеріалам, але за якістю і термінами експлуатації перевершує всі популярні покриття-аналоги, представлені на ринку.

Травмобезпечне безшовне гумове покриття виготовляється з гумової крихти, пігментних барвників та з'єднувального поліуретану. Пропорції сировини наступні: гумова крихта - 75%, сполучний поліуретан - 20%, барвники - 5%. Таке покриття є найкращим варіантом для використання в ігрових і спортивних майданчиках.

Безшовне гумове покриття являє собою моноліт, який в умовах правильної експлуатації може прослужити більше шести років. Таке покриття укладають найчастіше на підготовлену тверду поверхню.

Головною особливістю гумового покриття є можливість колірного комбінування. Багато хто хотів би бачити свою площадку не тільки функціональною, але й привабливою, і це особливо актуально, коли мова йде про дітей. Гумове покриття можна оформити у вигляді мозаїки та різних фігур.

Укладання даного покриття здійснюється виключно фахівцями з використанням спеціального обладнання. Альтернативою такого покриття можуть бути гумові мати, які також легко укладаються на тверду поверхню. Для закріплення такого покриття можливе використання клею, а укладання матів можливе без використання спеціального обладнання і залучення фахівців.