Версія для смарфону

Покриття дитячих майданчиків

Як облаштувати дитячий майданчик? Це питання турбує всіх: мам і тат, бабусь і дідусів, дизайнерів і будівельників, і, звичайно ж, вихователів. Пропозицій по відповідного обладнання і рекомендацій щодо його застосування безліч. І найважливішим етапом при створенні дійсно яскравої, незвичайної, функціональної та безпечної зони відпочинку є вибір підлогового покриття.

Краса повинна бути функціональна, і створення дитячого майданчика без спеціального покриття неможливо. Сьогодні гумові покриття для дитячих майданчиків набувають все більшого поширення а плитка може використовуватися як в закритих спортивних комплексах, так і на відкритих спортмайданчиках.

Покриття з гумової крихти вже стали стандартом оформлення дитячих ігрових зон. Вони м'які і нескользящие, пружні і яскраві, а в порівнянні з аналогами, покриття для підлоги, виготовлені з переробленої гуми, є найбезпечнішими.

Даний матеріал має масу переваг: на відміну від асфальту, він не твердий, що не вимагають поповнення обсягу, як пісок і не приховують в собі небезпеку, неприпустимі на ігровому просторі: на покриттях добре видно все сміття (палиці, гілки, метал, бите скло), що гарантує його своєчасне прибирання. Крім того, використовуючи гумові покриття, можна надати майданчику  по-справжньому неповторний вигляд за рахунок компоновки плитки різних форм  і квітів.

Можна урізноманітнити майданчик, встановлюючи певні види покриттів на відповідних зонах. Наприклад, під ігровим обладнанням і в зонах безпеки укласти гумову плитку , в зонах відпочинку розбити газон , а десь буде доречний гумовий мат .

Гумова плитка МІАН 500 x 500 мм завтовшки 40мм є золотим стандартом облаштування на дитячих ігрових майданчиках. плитка здатна мінімізувати отримання травм при падіннях з висоти більш 1 метра .

Переваги травмобезопасного гумового покриття МІАН:

  • мінімальний ризик механічних пошкоджень, і стирання;
  • відсутність тріщин і відколів при транспортуванні, укладанні і експлуатації;
  • травмобезопасность, ортопедичні та амортизуючі властивості;
  • неслизька поверхню навіть при наявності води, швидке висихання;
  • можливість самостійного монтажу на підготовлену поверхню;
  • не потрібен спеціальний догляд, мінімальні трудовитрати при ремонті;
  • озможность самостійної укладання в будь-яких погодних умовах на практично будь-яку підготовлену поверхню;
  • може бути укладено на будь-яку тверду основу (асфальт, бетон, дерево) або підготовлений грунт.