Версія для смарфону

Травмобезпечні гумові покриття

Травмобезпечні покриття МІАН являють собою покриття, виконані з гумової плиткі. Гумова плитка МІАН виготовляється з гумових гранул - найзносостійкого гумового матеріалу. Покриття легко укладається і не вимагає спеціального догляду.

На покриття з гумової плитки МІАН не впливають погодні умови і пори року. Плитка має неслизьку жорстку поверхню, а після дощу на ній не утворюються калюжі. У зимовий час за рахунок пружності поверхні на гумовій плитці не утворюється полій, в той же час покриття можна використовувати як основу для катка. Таким чином, цілий рік дитячий ігровий майданчик з таким покриттям буде центром тяжіння дітей і батьків.

Гумова плитка МІАН може бути покладена на будь-яку основу: грунт, пісок, піщану суміш, камінь і т.д. Для монтажу не потрібні спеціальні навички, плитка може бути зібрана навіть непрофесіоналами. У комплект входять спеціальні з'єднувальні втулки для кріплення плитки один з одним, покриття може бути зібрано як в прямому порядку горизонтальними лініями, так і зі зміщенням. В разі необхідності ремонту, пошкоджена частина легко замінюється. У разі необхідності покриття можна підмести або помити водою зі шланга.

Травмобезпечні покриття МІАН на дитячих та спортивних майданчиках здатні звести до мінімуму ймовірність травм при падінні. Еластична поверхня має амортизаційні та ортопедичні властивостяі, звхищає суглоби від надмірних навантажень, забезпечує надійне зчеплення підошви з поверхнею.

На відміну від традиційних основ, таких як пісок, грунт і невеликий щебінь, на поверхні гумової плитки МІАН неможливо приховати сміття: бите скло, каміння, абразив, гілки та інші предмети, які можуть завдати шкоди дитячому здоров'ю, будуть миттєво помічені і усунені.

Ми пропонуємо вам практичне і надійне покриття для дитячих майданчиків, яке перетворить ігровий простір у доброзичливе, безпечне, зручне і комфортне середовище як для дітей, так і дорослих!